Nasza firma od 2000r. oferuje kompleksowe usługi w zakresie produkcji, projektowania, napraw i modernizacji elementów z napędem hydraulicznym. W naszej ofercie znajdują się: zasilacze hydrauliczne, siłowniki, przewody wysokociśnieniowe, pompy, silniki, rozdzielacze, zawory, elementy złączne, filtry i inne elementy hydrauliki siłowej. Od wielu lat współpracujemy z czołowymi producentami podzespołów i układów hydraulicznych co gwarantuje dostawę potrzebnych komponentów JUST ON TIME.

Zapewniamy sprawną i szybką obsługę klienta, a doświadczona kadra oraz nowoczesne zaplecze techniczne pozwala na rozwiązywanie zdecydowanej większości zagadnień z zakresu mechaniki i hydrauliki siłowej.

Służymy pomocą w zakresie doboru części zamiennych do urządzeń z napędem hydraulicznym. Specjalizujemy się w doborze odpowiedników nietypowych pomp, zaworów i innych elementów hydraulicznych
Z przyjemnością oferujemy także wsparcie i doradztwo przy opracowywaniu i tworzeniu nowych urządzeń wykorzystujących napędy hydrauliczne. Profesjonalizm w połączeniu z pasją zawodową pozwala nam na obiektywną i wnikliwą ocenę powierzanych nam problemów technicznych.