Nasz biznes to WALDIS

Projektujemy, produkujemy i wdrażamy maszyny inżynieryjne i linie technologiczne

O firmie

Jesteśmy właścicielem firmy WAMET Bydgoszcz, polskiego lidera w produkcji maszyn wiertniczych z dostarczonymi i pracującymi na całym świecie ponad 1000 wiertnic.

Oferujemy produkcję nowych wiertnic pionowych do prac geologicznych, geotechniki, wykonywania pomp ciepła, robót hydrotechnicznych, mikropali oraz pali CFA.

Produkujemy również wiertnice poziome sterowane i niesterowane wraz z hydraulicznymi zasilaczami oraz kpl. osprzętem wiertniczym.

Maszyny i urządzenia projektowane i produkowane przez firmę WALDIS są stosowane także do transportu, magazynowania i obróbki szerokiej gamy substancji (spożywczych i przemysłowych).

Posiadana wiedza, umiejętności i zdobyte doświadczenie pozwala podejmować się realizacji najbardziej ambitnych projektów. Dysponujemy własnym biurem konstrukcyjnym zasilonym inżynierami WAMET-u, świetnie wyposażoną infrastrukturą produkcyjną o łącznej powierzchni ponad 7000m2, pięcioma suwnicami (o udźwigu m.in. 12T, 10T, 3T), kompletnym parkiem obróbki mechanicznej, własnym transportem.

Zapraszamy do obopólnie korzystnej współpracy i odwiedzenia naszej firmy pod dobrze znanym adresem ul. Inwalidów 1 w Bydgoszczy, gdzie od prawie 30 lat nieprzerwanie powstają nowoczesne polskie maszyny dla branży wiertniczej, tworzone przez doświadczoną kadrę konstrukcyjną i produkcyjną firmy WAMET z Bydgoszczy.

Produkujemy:

Czekamy na możliwość wzięcia udziału w Państwa kolejnych Projektach!

Zarząd: Waldemar i Dariusz Nieruszewicz

  • (52) 342 02 10
  • 602 821 148, 601 639 365
  • biuro@waldis.pl

Statystyki

PROJEKTY
0
KLIENTÓW
0
SPECJALNOŚCI
0
ZATRUDNIONYCH
0