Polityka jakości

iso-icon

Nasz system zarządzania jakością jest w 100% zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015.

Nasze towary posiadają atesty, dołączane na życzenie do każdej dostawy.

Kierując się zasadą nieustannego doskonalenia naszych towarów i usług otwarci jesteśmy na wszelkie sugestie od Klientów.

Jesteśmy bardzo elastyczni, jeśli chodzi o kwestie logistyczne. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży stalowej gwarantuje, że Klient otrzyma towar najwyższej jakości, w określone miejsce, na określony czas i w bardzo korzystnej cenie.

Zapraszamy do współpracy !!!

Misją firmy jest zaspokajanie potrzeb i oczekiwań wszystkich klientów: nabywców wyrobów hutniczych oraz odbiorców świadczonych przez WALDIS usług.

Celem firmy jest doskonalenie wszelkich procesów w firmie, poprawa jakości świadczonych usług, rozwój firmy, podnoszenie jej wartości oraz zgodne z oczekiwaniami wykorzystanie kwalifikacji i predyspozycji jej pracowników.

Realizacja tych celów powinna dostarczać pełnej satysfakcji klientom i dostawcom oraz personelowi firmy.

Pracownicy firmy wspólnie podejmują trud realizacji misji firmy, wykorzystując swój zapał, energię i kreatywność. Pamiętając, że etyka, kultura, spełnianie oczekiwań Klientów, jakość i ochrona środowiska to najcenniejsze dla firmy wartości.

Gwarancją skutecznego zaspokajania potrzeb i oczekiwań klientów jest wdrożony i funkcjonujący system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015.